Jaunumi “Idejā”

Tikšanās ar nopietniem ļaudīm!

Otrdien, 12. janvārī plkst. 18.oo, JIC “Ideja” jauniešu tikšanās ar Pļaviņu novada domes sociālo, izglītības, kultūras un sporta jautājumu komiteju. Ja vēlies dzirdēt vai pat iesaistīties diskusijā, pievienojies iniciatīvas grupai!

Iespēja slidot!

Jaunieši, uz Daugavas ledus pie JIC “Ideja” ir iztīrīts laukums, ir iespēja slidot! Uziešana uz ledus – laipa pie’”līcīša”. Tā kā bieži snieg, laukumu jātīra gan pašiem.

Ēnu diena – 17. februārī!

Ēnu diena ir visā pasaulē populārs skolēnu karjeras izglītības pasākums. Latvijas Ēnu diena ir biedrības Junior Achievement – Latvija (JAL) preču zīme. Ēnu dienā Tev ir iespēja pārbaudīt sevi, ielūkoties īstā darba pasaulē un nākotnē iecerētās profesijas ikdienā, apjaust savas karjeras iespējas un redzēt, kā skolā apgūtās zināšanas reāli tiek izmantotas darbā.

Arī šogad JIC ”Ideja” piedāvā jauniešiem (13 – 19 gadi) organizatorisku palīdzību Ēnu dienas idejas īstenošanā! Piesakies JIC ”Ideja” Daugavas ielā 50 darba dienās plkst 15.oo – 20.oo pie Ināras Upenieces!

Vizināšanās sniega motocikla iejūgtās kamanās

Tūrisma informācijas centra vadītāja komplektē grupas un aicina izmantot “Mežmalas kamanas” piedāvājumu – vizināšanos sniega motocikla iejūgtās kamanās pa aizsalušo Daugavu vai pa Daugavas krastu (Liepkalni – Oliņkalns – Liepkalni) – viens izbraukums 30 min, cena 1 cilvēkam Ls 3.oo, kamanās 6 cilvēki.
Pieteikšanās: zvanot TIC vadītājai Vitai 22000981, vai personīgi JIC “Ideja”