Mūsu “ražotie” studenti dominē Lattelecom IT olimpiādē

Lattelecom IT apbalvošanas ceremonijaLattelecom Technology IT olimpiāde ir programmēšanas sacensības, ko rīko SIA Lattelecom Technology skolēniem un studentiem, lai piedāvātu iespēju sevi pierādīt no citām sacensībām nedaudz atšķirīgā vidē, kas pietuvināta programmētāja ikdienas pienākumiem. Sacensības paredzētas komandām ar trim dalībniekiem.

Kabineti sagaida Ziemassvētkus

Ziemassvētku gaidīšanas laiks ir klāt. Lai radītu gaišāku Ziemassvētku sajūtu, izrotāsim savus kabinetus atbilstošās noskaņās.
Aicinām klases pieiet šai rotāšanai ļoti radoši – tā, lai prieciņš par padarīto gan pašiem, gan citiem skolas biedriem un skolotājiem.

Rotāšanas nosacījumi katrai klašu grupai savi (skat zemāk).
Klašu vērtēšana notiks piektdien, 18. decembrī. Padarīto vērtēsim mēs – vides ministre Renāte Sokolova (11.a) un vides ministres vietniece Līga Pētersone (11.a). Pie mums var vērsties arī jautājumu gadījumā.
Galvenais, kas jāievēro (kas tiks vērtēts): Lasīt vairāk