Interešu izglītības programmu izveide 2. semestrim 2009./2010.m.g.

Skolotāji!

Ik viens no Jums tiek aicināts izstrādāt interešu izglītības autorprogrammas 2009./2010.m.g. 2.semestrim un iesniegt tās 40. kabinetā līdz 18. decembrim.

Autorprogrammā jābūt sekojošām sadaļām:

1. ievads, kurā ir jāapraksta īsa analīze par programmas realizāciju; interešu izglītības programmas veids, interešu izglītības programmas nosaukums, programmas vadītājs, darbības mērķi, uzdevumi, nodarbību organizācija;
  2. teorētiskais pamatojums;
  3. tematiskajam plānam pa stundām, paredzamajam rezultātam;
  4. interešu izglītības programmas īstenošanai nepieciešamie resursi;
  5. izmantojamā literatūra.

Skolotājiem, kuri vēlēsies realizēt kādu no programmām, ir jāiepazīstas ar MK noteikumiem Nr. 347 “Noteikumi par prasībām pedagogiem nepieciešamajai izglītībai un profesionālajai izglītībai” (03.10.2000.) un Nr. 570 “Vispārējās izglītības pedagogu un interešu izglītības pedagogu profesionālās pilnveides kārtība”(28.08.2007.).

Skolēnu aptaujas par vēlamajiem interešu izglītības pulciņiem rezultāti