Pļaviņu grāmatnīca

GrāmatnīcaSIA Aizkraukles grāmata paziņo, ka uz laiku līdz šā gada 31.jūlijam Pļaviņu grāmatnīca no Atvaru ielas 2 pārcelta uz Daugavas ielu 50.

Pircēji laipni gaidīti
darbdienās no 9:00 līdz 17:00, pusdienas pārtraukums no 13:00 līdz 14:00,
sestdienās no 9:00 līdz 14:00.

Preces, kuras grāmatnīcā atradās ugunsgrēka laikā, bet ir bojātas tikai daļēji, pircējiem piedāvāsim ar atlaidēm no 5-75%.
Nāciet un izvēlieties!

4.klašu olimpiāde

Sākumskolas MK vadītāja Ilona Lazda

7.aprīlī, kad pārējie skolēni priecājās par silto pavasara sauli, pirmo taureni un skolēnu brīvdienām, četri sākumskolas 4. klašu audzēkņi, piedalījās Aizkraukles rajona latviešu valodas un matemātikas olimpiādēs. Tie bija: Aleksandrs Jermakovs, Sigita Gavare, Vivita Koleda, Liene Lakstīgala.

Sākumskolas kolektīvs lepojas ar sasniegtajiem rezultātiem. Matemātikas olimpiādē 22 skolēnu konkurencē Sigita Gavare ieguva 3.vietu. Latviešu valodas olimpiādē 19 skolēnu konkurencē 3. vieta Vivitai Koledai.

Priecājamies kopā ar audzēkņiem. Paldies par kvalitatīvu darbu un skolēnu sagatavošanu šīm olimpiādēm viņu audzinātājiem Vinetai Platgalvei un Gintam Balodim. Paldies arī skolēnu vecākiem par sniegto atbalstu un sapratni.