Erudīts 2009 6.-7. klasēm

Skolēnu līdzpārvaldes izglītības ministre Ieva Žukova

27. februārī skolas svinību zālē notika konkurss „Erudīts 2009” 6.-7. klašu skolēniem. Konkursā piedalījās 17 skolēni. Dalībniekiem bija iespēja pārbaudīt savas zināšanas, prasmes, atjautību un erudīciju daudzveidīgos uzdevumos. Konkurss notika četrās kārtās. Erudītiem nācās apliecināt savas zināšanas gan par Latviju, gan matemātikā, gan krievu, angļu un vācu valodā, gan ģeogrāfijā.

Pirmo vietu ieguva Sintija Silagaile no 6.a klases, otro vietu ieguva uzvarētājas klasesbiedrene Estere Fedosejeva un godalgoto trešo vietu ieguva Laura Kalniņa no 7.a klases.
Tika izcīnītas arī trīs atzinības, tās ieguva Kaspars Lotuhovs, Linda Annuškāne un Liāna Nikaļuka.

Paldies visiem dalībniekiem par piedalīšanos! Un īpaša pateicība darba grupas dalībniekiem Igoram Kuharenokam, Nellijai Vasiļčenko, Simonai Zvirgzdiņai, Kitijai Arbeiterei, Anetei Lasmanei. Paldies arī skolotājām Ilzei Seipulei, Lanai Ivanovai, Evitai Valdbergai kā arī Mirdzai Sīmanei par palīdzību pasākuma organizēšanā!