Popiela 2009

Renāte KorņetovaRenāte Korņetova

Šī gada 23. janvārī skolā notika pasākums „Pop-iela”. Pasākumā piedalījās dažādu klašu un vecuma grupu skolēni, sākot ar 5. klasi un beidzot ar 12. klasi. Kopumā tika pieteikti 10 priekšnesumi. Bija liels prieks redzēt tik daudz drosmīgu un talantīgu skolēnu.

Lai novērtētu šos priekšnesumus, tika pieaicināta žūrija, kuras sastāvā bija – Aija Rogāle, Irēna Ašaka, Tatjana Zagorska un Vladimirs Samohins. Pēc katra priekšnesuma, žūrija tika aicināta novērtēt priekšnesumu ballēs no 1 līdz 5.
Pēc visu priekšnesumu beigām žūrija sāka savu atbildīgo darbu – punktu skaitīšanu un vietu sadalīšanu.

Skaitot punktus, diviem līderu priekšnesumiem bija vienāds punktu skaits. Žūrija apspriežoties nolēma abiem priekšnesumiem piešķirt godalgoto 1.vietu, un tie bija priekšnesumi – The Drill – The Drill, kurā piedalījās Madara Kūla, Ilona Višņikova, Sandra Činka, Diāna Polgina, Laima Kaimiņa, un Pļaviņu RSD – Shuffle, kurā piedalījās Dagnis Stučka, Denis Škuļteckis, Denis Pagodins, Igors Pošvenčuks.
2. vietu ieguva Mārcis Voits ar dziesmu “Tukšums” (Dons).
3. vietu ieguva Inga Lakstīgala, Viktorija Garina un Jānis Škapars ar dziesmu “Song 2″ (Blur).
Pārējie priekšnesumi arī nepalika nepamanīti, un to veidotāji tika apbalvoti par drosmi uzstāties.

Tika dota iespēja arī skatītājiem nobalsot par savu mīļāko priekšnesumu jeb favorītu. Skatītāji rakstīja savus favorītus uz lapiņām un meta tos grozā. Kad balsošana beidzās, lapiņas tika saskaitītas un priekšnesums, par kuru tika nobalsots visvairāk, arī tika izvēlēts par skatītāju favorītu. Šogad tas bija priekšnesums Pļaviņu RSD – Shuffle.

Pēc lielajām, skaļajām ovācijām, kā arī pēc daudzu skatītāju teiktā secinājām, ka „Pop-iela” bija interesanta un skatītājiem ļoti patika.
Domāju, ka nākošgad mēs varētu pacensties vēl vairāk, sagatavot vēl vairāk priekšnesumu par prieku sev un citiem, jo mēs esam ļoti forši un talantīgi skolēni!