Piesakies uz vairāk kā 300 ekskursijām Latvijas uzņēmumos

Jauniešu konsultācijasLīga Gablika, Projektu vadītāja (“Jauniešu konsultācijas“)

Aicinām Tevi apmeklēt uzņēmumu Atvērto durvju nedēļu no 16. – 20. februārim!

Tu esi izvēlējies savu nākotnes profesiju, taču nav radies skaidrs priekšstats, kāda būs Tavas izvēlētās profesijas ikdiena un kā realitātē darbojas nozares uzņēmumi?

Jauniešu konsultācijas Tevi aicina ielūkoties savas profesionālās orientācijas nākotnē, pieteikties uz uzņēmumu Atvērto durvju nedēļas ekskursijām laikā no 16. līdz 20. februārim un uzzināt, ko pēc studijām Tev piedāvā interesējošā nozare.

Ekskursiju laikā Tu iepazīsi profesiju aizkulises, viesosies darba un ražošanas telpās, iepazīsies ar uzņēmumu vadību un uzklausīsi karjeras izaugsmes veiksmes stāstus, kā arī iegūsi atbildes uz interesējošajiem jautājumiem par nozari.

Viesos pie sevis ikvienu interesentu aicina:
* AirBaltic Corporation, Swedbank, Rimi Latvia, Grindeks, Severstaļlat, Binders, Aldaris, Rīgas siltums, Scania Latvia, būvfirma RE&RE, LR Bērnu, ģimenes un sabiedrības integrācijas lietu ministrija, Mediju nams, Merks, Privatbank, Dienas Bizness, Lexel Fabrika, IF Latvia, Vision Express Baltija, Latvijas Dzelzceļš, Pasažieru vilciens, LFZ ritošā sastāva serviss, LDZ infrastruktūra, LDZ Cargo, LR Iekšlietu ministrija, Hanzas Maiznīcas, Maxima Latvija, Balsts, Exigen Services Latvia, Konekesko Latvija (Kesko Agro Latvija), RedCats, Lāčplēša alus darītava, Empower, Latfood, Latvijas gaisa satiksme, Draugiem.lv, Cido grupa, Rīgas ūdens, ERGO Latvia un RUUKKI Latvija.

Pieteikties ekskursijām vari līdz 1. februārim portāla www.prakse.lv sadaļā Pasākumi, ar norādi pasākuma veidam Atvērto durvju nedēļa uzņēmumos. Nenokavē! Vietu skaits ierobežots.

Atvērto durvju nedēļu Rīgā un citās Latvijas lielākajās pilsētās rīko Jauniešu konsultācijas, organizējot ekskursijas jauniešiem draudzīgākajos Latvijas uzņēmumos. Projekts tiek realizēts ar mērķi jauniešiem sniegt izpratni par darba tirgus perspektīvām un dot iespēju iepazīt nozares un uzņēmumus visā Latvijā.

Aizsardzības ministra atzinības raksti

Aizsardzības ministrijas logo19. janvārī saņemts šāds vēstījums no Aizsardzības ministrijas:

“Laika posmā no 2008. gada 15. septembra līdz 21. novembrim norisinājās Aizsardzības ministrijas rīkotais zināšanu konkurss vidusskolēniem „Centrālās un Austrumu Eiropas valstis vēstures griežos: 1918.-2008.”.
Konkursā piedalījās 12.a klases komanda no Marijas Brimmerbergas Pļaviņu vidusskolas ar skolēniem Līgu Kozlovu, Lailu Gutki un Ilutu VIlandi.
Aizsardzības ministrijas vārdā vēlamies pateikties minētajiem skolēniem par aktivitāti, nosūtot Aizsardzības ministra atzinības rakstus.
Ceram, ka Jūsu skolas pārstāvji tikpat aktīvi piedalīsies mūsu konkursā arī 2009. gadā!
Ar cieņu,
Publiskās diplomātijas nodaļas vadītāja Elīna Lange”