Ēnu dienas

Ēnu dienaJIC “Ideja”

Latvijā 2009. g. 18. februārī “Ēnu diena” (informācija arī www.enudiena.lv). Aicinām jauniešus ēnot arī Pļaviņās, blakus esošajos pagastos un ne tikai!

Zvani (27876977) vai nāc uz JIC “Ideja” Daugavas ielā 50! Mēs palīdzēsim sakontaktēties ar Tevi interesējošajiem darbiniekiem vai iestādēm, organizācijām, uzņēmumiem! Nepalaid garām iespēju uzzināt, redzēt, dzirdēt, izjust …kā strādā domes priekšsēdētāja, visa dome vai pagasta vecis, skolas direktors, bibliotekāre, bērnu dārzi, pansionāts, baznīca u.c.!

Iestāžu, uzņēmumu, organizāciju vadītāji, darbinieki – palīdzēsim jauniešiem viņu karjeras attīstībā, popularizēsim gan savu profesiju, gan darba vietu! Pieteikties, lūdzu, zvanot 27876977 Inārai Upeniecei vai jauniešu centrā “Ideja” katru darba dienu plkst 15.00 – 20.00