Paviu novada imnzija - skolas ka

Pļaviņu novada ģimnāzija

skola, kurā dators ir tavs draugs

Paviu novada imnzija - logo

Vizuālās un lietišķās mākslas darbu konkurss „Svētku priekam”

Aija Rogāle, vizuālās mākslas skolotāja

3. novembrī Bauskā noslēdzās Zemgales novada posms konkursam „Svētku priekam”, kurā piedalījās mūsu skolas 2. a klases skolēns Dmitrijs Samuļs un 1.b klases skolēns Artūrs Liepiņš, kuri pagājušajā mācību gadā radoši strādāja vizuālās mākslas pulciņā, piedalījās ar saviem gleznojumiem rajona konkursa posmā, nokļuva laureātu godā un šoruden tika uzaicināti piedalīties Zemgales novada uzvarētāju apbalvošanas pasākumā, saņēma diplomus un balvas, viņu darbi šajās svētku dienās ceļo uz Latvijas Kara muzeju Rīgā, kur izstāde, veltīta Latvijas svētkiem, gaida ikvienu apmeklētāju. Bauskā pateicība tika izteikta arī 8.c klases skolniecei Viktorijai Grugulei. Dmitrijs šajā mācību gadā turpina mācīties zīmēt un gleznot vizuālās mākslas pulciņā, un viņam tas ļoti labi padodas! Sveicu jaunos māksliniekus ar panākumiem! Lai radošas idejas un prieks par savu darbu!

Visiem vizuālās mākslas pulciņa dalībniekiem novēlu nest sirdī savas dzimtenes mīlestību! Visiem mūsu skolas skolēniem vēlu ar savu attieksmi, ar darbiem paust savu piederību Latvijai, lai viss labais piepildītos! Priecīgus svētkus, mūsu Latvija!