Skolēnu parlaments 2008./2009.m.g.

Lana Ivanova

4. septembrī notika skolas skolēnu parlamenta deputātu sanāksme, kurā tika ievēlēts jaunais skolēnu ministru kabinets.

Skolēnu prezidenta amatam bija izvirzīti 4 kandidāti – Uldis Borskis, Sandris Ludbergs, Ieva Žukova un Jurģis Stalažs. Par skolēnu prezidentu ar balsu vairākumu tika ievēlēts 12.a klases skolēns Uldis Borskis.

Kultūras ministres amatā tika apstiprināta 12.b klases skolniece Renāte Smeķe, kura šo amatu veiksmīgi sāka pildīt pagājušajā mācību gadā. Par vides ministri kļuva 11.b klases skolniece Evija Siliņa, kura šai amatā arī būs jau otro gadu. Ar jaunām idejām darbu kārtības ministrijā uzsāk 11.a klases skolniece Ingūna Čipāne, un izglītības ministres pienākumus uzņēmās pildīt Ieva Žukova.

Apsveicam jaunos ministrus un skolas skolēnu prezidentu! Lai izdodas pilnveidot skolas ikdienu ar jaunām idejām!