32. Absolventu kauss

2. februārī, skolā risinājās 32. Absolventu kauss, kas tradicionāli notiek pirmajā februāra sestdienā.
Par kausu cīnījās 9 komandas – 9-tie, Aiviekste, Karjers, Susļiki, Sēņu veči, Dūži, Dinamo Ķūģi, Gostiņi, 89-tie PĢ.

1. vietu un Absolventu kausu ar 24 punktiem izcīnīja komanda “Dinamo Ķūģi” .
2. vieta ar 20 punktiem – “Dūži”.
3. vieta ar 18 punktiem – “Karjers”.

Labāko 3 komandu sastāvi.
“Dinamo Ķūģi” – Mārcis Rudzītis, Artūrs Rudzītis, Kaspars Meinūzs, Dairis Stūris, Elvijs Švīde, Matīss Ozoliņš.
“Dūži” – Aigars Gloveckis, Lauris Purniņš, Guntars Siliņš, Māris Mičulis, Raimonds Auziņš, Gatis Reiters, Ģirts Reiters, Jānis Reiters
„Karjers” – Kaspars Krūmiņš, Jānis Īvāns, Oskars Skudra, Uldis Bondarevs, Juris Gasperovičs, Reinis Piļjanovskis.

A.Grīvnieka kausa izcīņa 2008

No 28. janvāra līdz 1. februārim skolā notika A.Grīvnieka kausa izcīņa 100 basketbola soda metienos. Šāda kausa izcīņa notika nu jau sesto reizi.

1. februārī notika finālsacensības, kurās:

1. vietu izcīnīja Arvis Stučka ar 65 precīziem soda metieniem,
2. vietu – Nauris Upītis ar 63 precīziem raidījumiem,
3. vietu – Dāvis Savičs ar 56 precīziem soda metieniem.